Skilnad mellom versjonar av «Brukardiskusjon:Siri J/liste»
Hopp til navigering
Hopp til søk
s (→"Spesiale") |
sIngen redigeringsforklaring |
||
(99 mellomversjonar av den same brukaren er ikkje viste) | |||
Line 2: | Line 2: | ||
{|class="sortable wikitable" style="float:center; border:1px; font-size: 95%; background-color:#aaaaa;" cellspacing="0" cellpadding="2"; | {|class="sortable wikitable" style="float:center; border:1px; font-size: 95%; background-color:#aaaaa;" cellspacing="0" cellpadding="2"; | ||
!HD!!Fil!!komplett!!dato!!Swiki | !HD!!Fil!!komplett!!dato!!Swiki | ||
|- | |||
| || || OK || 20190917 || [[Max Regers ''Neun Stücke für Orgel'']] | |||
|- | |- | ||
| || || OK || 20210202 || [[Postludium til kyndelsmesse]] | | || || OK || 20210202 || [[Postludium til kyndelsmesse]] | ||
Line 31: | Line 33: | ||
| || OK || OK || 20211123 || [[Musikk til Kristi kongedag (postludium)|Musikk til Kristi kongedag]] | | || OK || OK || 20211123 || [[Musikk til Kristi kongedag (postludium)|Musikk til Kristi kongedag]] | ||
|- | |- | ||
| || OK || OK || 20220208 || [[Country og Bibel]] (Sangtime) | | OK || OK || OK || 20220208 || [[Country og Bibel]] (Sangtime) | ||
|- | |||
| OK || OK || OK || 20220215 || [[Postludium frem mot faste]] | |||
|- | |||
| OK || OK || OK || 20220301 || [[Grubleri om krig og fred i mer enn 100 år]] | |||
|- | |||
| OK || OK || OK || 20220301 || [[Ukrainske komponister til faste]] (postludium) | |||
|- | |||
| OK || OK || OK || 20220322 || [[Grubleri om bønn i vanskelige tider]] | |||
|- | |||
| OK || OK || OK || 20220524 || [[Musikk av Melchior Schildt, spilt av Léon Berben]] (postludium) | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20220607 || [[Musikk av JS Bach og Christian Cappelen]] (postludium) | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20220621 || [[Postludium 21. juni 2022]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20220712 || [[Tre italienske komponister]] (postludium) | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20220726 || [[Grieg på orgel]] (postludium) | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20220809 || [[FolketonePostludium]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20220823 || [[Postludium 23. august 2022]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20220913 || [[Dronningpostludium]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20221004 || [[Fantasi og fuge over koralen Ad nos, ad salutarem undam (Postludium)|Fantasi og fuge over koralen Ad nos, ad salutarem undam]] (postludium) | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20221018 || [[To danske komponister (Postludium)|To danske komponister]] (postludium) | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20230103 || [[NyttårsPostludium]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20230214 || [[LovprisningsPostludium]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20230228 || [[FastePostludium]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20230307 || [[Postludium fra den nye verden]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20230328 || [[Postludium før påske]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20230516 || [[Postludium med mest folkemusikk]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20230801 || [[Postludium med Solberg og Schiager]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20230808 || [[Norsk postludium]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20230919 || [[Musikk av og med den nederlandske organisten Herman van Vliet]] (postludium) | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20231003 || [[Postludium med Bruckner]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20231031 || [[Postludium - Lamento]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20231128 || [[Postludium til Kristi kongefest]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20240312 || [[Grubleri om kommentarfelt og siler]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20240312 || [[Musikk av Egil Hovland (1924-2013)]] (Postludium) | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20240326 || [[Musikk frem mot Golgata (Postludium)]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20240430 || [[Postludium til Koningsdag]] | |||
|- | |||
|} | |||
=== 2024 === | |||
==== Januar t/m mai ==== | |||
{|class="sortable wikitable" style="float:center; border:1px; font-size: 95%; background-color:#aaaaa;" cellspacing="0" cellpadding="2"; | |||
!Dato!!Swiki | |||
|- | |||
| 20240109 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20240109]] | |||
|- | |||
| 20240116 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20240116]] | |||
|- | |||
| 20240123 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20240123]] | |||
|- | |||
| 20240130 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20240130]] | |||
|- | |||
| 20240206 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20240206]] | |||
|- | |||
| 20240213 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20240213]] | |||
|- | |||
| 20240220 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20240220]] | |||
|- | |||
| 20240227 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20240227]] | |||
|- | |||
| 20240305 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20240305]] | |||
|- | |||
| 20240312 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20240312]] | |||
|- | |||
| 20240319 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20240319]] | |||
|- | |||
| 20240326 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20240326]] | |||
|- | |||
| 20240402 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20240402]] | |||
|- | |||
| 20240403 || [[Onsdagssending i Valle Radio 20240403]] | |||
|- | |||
| 20240409 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20240409]] | |||
|- | |- | ||
| | | 20240410 || [[Onsdagssending i Valle Radio 20240410]] | ||
|- | |- | ||
| | | 20240416 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20240416]] | ||
|- | |- | ||
| | | 20230420 || [[Bakkedrag i Brokke via Åseral Snøscooterklubb 20240420]] | ||
|- | |- | ||
| | | 20240423 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20240423]] | ||
|- | |- | ||
| | | 20240430 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20240430]] | ||
|- | |- | ||
| | | 20240507 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20240507]] | ||
|- | |- | ||
| 20240514 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20240514]] | |||
|- | |||
| 20240515 || [[Onsdagssending i Valle Radio 20240515]] | |||
|- | |||
| 20240521 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20240521]] | |||
|- | |||
| 20240528 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20240528]] | |||
|} | |||
=== 2023 === | |||
==== Januar t/m mai ==== | |||
{|class="sortable wikitable" style="float:center; border:1px; font-size: 95%; background-color:#aaaaa;" cellspacing="0" cellpadding="2"; | |||
!HD!!Fil!!komplett!!dato!!Swiki | |||
|- | |||
| || || || 20230103 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20230103]] | |||
|- | |||
| || || || 20230110 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20230110]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20230111 || [[Onsdagssending i Valle Radio 20230111]] | |||
|- | |||
| || || || 20230117 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20230117]] | |||
|- | |||
| || || || 20230124 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20230124]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20230131 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20230131]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20230207 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20230207]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20230208 || [[Onsdagssending i Valle Radio 20230208]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20230214 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20230214]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20230221 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20230221]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20230228 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20230228]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20230307 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20230307]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20230308 || [[Onsdagssending i Valle Radio 20230308]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20230314 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20230314]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20230321 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20230321]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20230328 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20230328]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20230329 || [[Onsdagssending i Valle Radio 20230329]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20230418 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20230418]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20230419 || [[Onsdagssending i Valle Radio 20230419]] | |||
|- | |||
| || NVT || OK || 20230425 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20230425]] | |||
|- | |||
| || NVT || OK || 20230429 || [[Bakkedrag i Haukeli via Åseral Snøscooterklubb 20230429]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20230502 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20230502]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20230503 || [[Onsdagssending i Valle Radio 20230503]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20230509 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20230509]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20230516 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20230516]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20230523 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20230523]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20230530 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20230530]] | |||
|} | |||
==== Juni t/m august ==== | |||
{|class="sortable wikitable" style="float:center; border:1px; font-size: 95%; background-color:#aaaaa;" cellspacing="0" cellpadding="2"; | |||
!HD!!Fil!!komplett!!dato!!Swiki | |||
|- | |||
| NVT || NVT || Ingen sending || 20230606 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20230606]] | |||
|- | |||
| || || || 20230613 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20230613]] | |||
|- | |||
| || || || 20230620 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20230620]] | |||
|- | |||
| || || || 20230627 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20230627]] | |||
|- | |||
| || || || 20230704 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20230704]] | |||
|- | |||
| || || || 20230711 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20230711]] | |||
|- | |||
| || || || 20230718 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20230718]] | |||
|- | |||
| || || || 20230725 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20230725]] | |||
|- | |||
| || || || 20230801 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20230801]] | |||
|- | |||
| || || || 20230808 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20230808]] | |||
|- | |||
| || || || 20230815 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20230815]] | |||
|- | |||
| || || || 20230829 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20230829]] | |||
|} | |||
==== September t/m desember ==== | |||
{|class="sortable wikitable" style="float:center; border:1px; font-size: 95%; background-color:#aaaaa;" cellspacing="0" cellpadding="2"; | |||
!HD!!Fil!!komplett!!dato!!Swiki | |||
|- | |||
| || || Ingen sending || 20230905 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20230905]] | |||
|- | |||
| || || || 20230912 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20230912]] | |||
|- | |||
| || || || 20230913 || [[Onsdagssending i Valle Radio 20230913]] | |||
|- | |||
| || || || 20230919 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20230919]] | |||
|- | |||
| || || || 20230926 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20230926]] | |||
|- | |||
| || || || 20231003 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20231003]] | |||
|- | |||
| || || || 20231010 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20231010]] | |||
|- | |||
| || || Ingen sending || 20231017 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20231017]] <!-- avlyst pga sykdom --> | |||
|- | |||
| || || || 20231024 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20231024]] | |||
|- | |||
| || || || 20231031 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20231031]] | |||
|- | |||
| || || Ingen sending || 20231107 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20231107]] <!-- avlyst pga sykdom --> | |||
|- | |||
| || || Ingen sending || 20231114 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20231114]] <!-- avlyst pga sykdom --> | |||
|- | |||
| || || || 20231121 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20231121]] | |||
|- | |||
| || || || 20231128 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20231128]] | |||
|- | |||
| || || || 20231205 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20231205]] | |||
|- | |||
| || || || 20231212 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20231212]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20231219 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20231219]] | |||
|} | |} | ||
Line 52: | Line 286: | ||
!HD!!Fil!!komplett!!dato!!Swiki | !HD!!Fil!!komplett!!dato!!Swiki | ||
|- | |- | ||
| || OK || OK || 20220104 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220104]] | | OK || OK || OK || 20220104 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220104]] | ||
|- | |- | ||
| || OK || OK || 20220111 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220111]] | | OK || OK || OK || 20220111 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220111]] | ||
|- | |- | ||
| || OK || OK || 20220112 || [[Onsdagssending i Valle Radio 20220112]] | | OK || OK || OK || 20220112 || [[Onsdagssending i Valle Radio 20220112]] | ||
|- | |- | ||
| NVT || NVT || Ingen sending || 20220118 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220118]] | | NVT || NVT || Ingen sending || 20220118 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220118]] | ||
|- | |- | ||
| || OK || OK || 20220125 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220125]] | | OK || OK || OK || 20220125 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220125]] | ||
|- | |- | ||
| || OK || OK || 20220201 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220201]] | | OK || OK || OK || 20220201 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220201]] | ||
|- | |- | ||
| || OK || OK || 20220208 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220208]] | | OK || OK || OK || 20220208 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220208]] | ||
|- | |- | ||
| || OK || OK || 20220215 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220215]] | | OK || OK || OK || 20220215 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220215]] | ||
|- | |- | ||
| || OK || OK || 20220222 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220222]] | | OK || OK || OK || 20220222 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220222]] | ||
|- | |- | ||
| || OK || OK || 20220301 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220301]] | | OK || OK || OK || 20220301 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220301]] | ||
|- | |- | ||
| || OK || OK || 20220308 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220308]] | | OK || OK || OK || 20220308 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220308]] | ||
|- | |- | ||
| NVT || NVT || Ingen sending || 20220315 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220315]] | | NVT || NVT || Ingen sending || 20220315 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220315]] | ||
|- | |- | ||
| || OK || OK || 20220322 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220322]] | | OK || OK || OK || 20220322 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220322]] | ||
|- | |- | ||
| NVT || NVT || Ingen sending || 20220329 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220329]] <!-- påskesending --> | | NVT || NVT || Ingen sending || 20220329 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220329]] <!-- påskesending --> | ||
Line 88: | Line 322: | ||
| NVT || NVT || Ingen sending || 20220426 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220426]] <!-- syk --> | | NVT || NVT || Ingen sending || 20220426 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220426]] <!-- syk --> | ||
|- | |- | ||
| || OK || OK || 20220503 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220503]] | | OK || OK || OK || 20220503 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220503]] | ||
|- | |- | ||
| || OK || OK || 20220510 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220510]] | | OK || OK || OK || 20220510 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220510]] | ||
|- | |- | ||
| || OK || OK || 20220517 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220517]] | | OK || OK || OK || 20220517 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220517]] | ||
|- | |- | ||
| || OK || OK || 20220518 || [[Onsdagssending i Valle Radio 20220518]] | | OK || OK || OK || 20220518 || [[Onsdagssending i Valle Radio 20220518]] | ||
|- | |- | ||
| || OK || OK || 20220524 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220524]] | | OK || OK || OK || 20220524 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220524]] | ||
|- | |- | ||
| || OK || OK || 20220531 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220531]] | | OK || OK || OK || 20220531 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220531]] | ||
|} | |} | ||
Line 105: | Line 339: | ||
!HD!!Fil!!komplett!!dato!!Swiki | !HD!!Fil!!komplett!!dato!!Swiki | ||
|- | |- | ||
| || OK || OK || 20220607 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220607]] | | OK || OK || OK || 20220607 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220607]] | ||
|- | |||
| OK || OK || OK || 20220614 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220614]] | |||
|- | |||
| OK || OK || OK || 20220621 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220621]] | |||
|- | |||
| OK || OK || OK || 20220628 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220628]] | |||
|- | |||
| NVT || NVT || Ingen sending || 20220705 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220705]] <!-- syk --> | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20220712 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220712]] <!-- underveis til stor disk --> | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20220719 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220719]] <!-- underveis til stor disk --> | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20220726 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220726]] <!-- underveis til stor disk --> | |||
|- | |||
| NVT || NVT || Ingen sending || 202208002 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220802]] <!-- fri --> | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20220809 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220809]] <!-- underveis til stor disk --> | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20220816 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220816]] <!-- underveis til stor disk --> | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20220823 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220823]] <!-- underveis til stor disk --> | |||
|- | |||
| NVT || NVT || Ingen sending || 20220830 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220830]] <!-- avlyst, tekniske problemer --> | |||
|} | |||
==== September t/m desember ==== | |||
{|class="sortable wikitable" style="float:center; border:1px; font-size: 95%; background-color:#aaaaa;" cellspacing="0" cellpadding="2"; | |||
!HD!!Fil!!komplett!!dato!!Swiki | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20220906 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220906]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20220913 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220913]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20220920 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220920]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20220927 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20220927]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20220928 || [[Onsdagssending i Valle Radio 20220928]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20221004 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20221004]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20221011 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20221011]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20221018 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20221018]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20221025 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20221025]] | |||
|- | |||
| NVT || NVT || Ingen sending || 20221101 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20221101]] <!-- avlyst pga sykdom --> | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20221108 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20221108]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20221109 || [[Onsdagssending i Valle Radio 20221109]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20221115 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20221115]] | |||
|- | |||
| || OK || OK || 20221116 || [[Onsdagssending i Valle Radio 20221116]] | |||
|- | |||
| || || || 20221122 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20221122]] <!-- underveis til stor disk --> | |||
|- | |||
| || || || 20221129 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20221129]] | |||
|- | |||
| || || || 20221206 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20221206]] | |||
|- | |||
| || || || 20221213 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20221113]] | |||
|- | |||
| || || || 20221214 || [[Onsdagssending i Valle Radio 20221214]] | |||
|- | |- | ||
| || || || | | || || || 20221120 || [[Tysdagssending i Valle Radio 20221220]] | ||
|} | |} | ||
Siste versjonen frå 26. april 2024 kl. 00:10
"Spesiale"
2024
Januar t/m mai
2023
Januar t/m mai
Juni t/m august
HD | Fil | komplett | dato | Swiki |
---|---|---|---|---|
NVT | NVT | Ingen sending | 20230606 | Tysdagssending i Valle Radio 20230606 |
20230613 | Tysdagssending i Valle Radio 20230613 | |||
20230620 | Tysdagssending i Valle Radio 20230620 | |||
20230627 | Tysdagssending i Valle Radio 20230627 | |||
20230704 | Tysdagssending i Valle Radio 20230704 | |||
20230711 | Tysdagssending i Valle Radio 20230711 | |||
20230718 | Tysdagssending i Valle Radio 20230718 | |||
20230725 | Tysdagssending i Valle Radio 20230725 | |||
20230801 | Tysdagssending i Valle Radio 20230801 | |||
20230808 | Tysdagssending i Valle Radio 20230808 | |||
20230815 | Tysdagssending i Valle Radio 20230815 | |||
20230829 | Tysdagssending i Valle Radio 20230829 |
September t/m desember
HD | Fil | komplett | dato | Swiki |
---|---|---|---|---|
Ingen sending | 20230905 | Tysdagssending i Valle Radio 20230905 | ||
20230912 | Tysdagssending i Valle Radio 20230912 | |||
20230913 | Onsdagssending i Valle Radio 20230913 | |||
20230919 | Tysdagssending i Valle Radio 20230919 | |||
20230926 | Tysdagssending i Valle Radio 20230926 | |||
20231003 | Tysdagssending i Valle Radio 20231003 | |||
20231010 | Tysdagssending i Valle Radio 20231010 | |||
Ingen sending | 20231017 | Tysdagssending i Valle Radio 20231017 | ||
20231024 | Tysdagssending i Valle Radio 20231024 | |||
20231031 | Tysdagssending i Valle Radio 20231031 | |||
Ingen sending | 20231107 | Tysdagssending i Valle Radio 20231107 | ||
Ingen sending | 20231114 | Tysdagssending i Valle Radio 20231114 | ||
20231121 | Tysdagssending i Valle Radio 20231121 | |||
20231128 | Tysdagssending i Valle Radio 20231128 | |||
20231205 | Tysdagssending i Valle Radio 20231205 | |||
20231212 | Tysdagssending i Valle Radio 20231212 | |||
OK | OK | 20231219 | Tysdagssending i Valle Radio 20231219 |
2022
Januar t/m mai
Juni t/m august
HD | Fil | komplett | dato | Swiki |
---|---|---|---|---|
OK | OK | OK | 20220607 | Tysdagssending i Valle Radio 20220607 |
OK | OK | OK | 20220614 | Tysdagssending i Valle Radio 20220614 |
OK | OK | OK | 20220621 | Tysdagssending i Valle Radio 20220621 |
OK | OK | OK | 20220628 | Tysdagssending i Valle Radio 20220628 |
NVT | NVT | Ingen sending | 20220705 | Tysdagssending i Valle Radio 20220705 |
OK | OK | 20220712 | Tysdagssending i Valle Radio 20220712 | |
OK | OK | 20220719 | Tysdagssending i Valle Radio 20220719 | |
OK | OK | 20220726 | Tysdagssending i Valle Radio 20220726 | |
NVT | NVT | Ingen sending | 202208002 | Tysdagssending i Valle Radio 20220802 |
OK | OK | 20220809 | Tysdagssending i Valle Radio 20220809 | |
OK | OK | 20220816 | Tysdagssending i Valle Radio 20220816 | |
OK | OK | 20220823 | Tysdagssending i Valle Radio 20220823 | |
NVT | NVT | Ingen sending | 20220830 | Tysdagssending i Valle Radio 20220830 |
September t/m desember
2021
1. del
2. del
2020
HD | Fil | komplett | dato | Swiki |
---|---|---|---|---|
20200506 | Onsdagssending i Valle Radio 20200506, 0, 1 OK |