Anne Sofie Opsahl Hornnes: Skilnad mellom versjonar

Frå Setesdalswiki
Hopp til navigering Hopp til søk
Geir Daasvatn (diskusjon | bidrag)
Geir Daasvatn (diskusjon | bidrag)
s Verv i næringslivet
Line 1: Line 1:
'''Anne Sofie Opsahl Hornnes''' er økonomisjef i [[Evje og Hornnes|Evje og Hornnes kommune]]. Ho er gift med [[Olav Hornnes]]. Dei bur i [[Hornnesvegen 10 (Evje og Hornnes gnr. 15 bnr. 54)|Hornnesvegen 10]], rett sør for [[Hornnes kyrkje]]. På fritida er Anne Sofie sterkt engasert i sang. Ho er for tida (2018) leiar i [[Evje og Hornnes bygdekor]].
'''Anne Sofie Opsahl Hornnes''' er økonomisjef i [[Evje og Hornnes|Evje og Hornnes kommune]]. Ho er også styreleiar i [[Setpro]] og varamedlem til styret i [[Setesdal Miljø og Gjenvinning]].
 
På fritida er Anne Sofie sterkt engasert i sang. Ho er for tida (2018) leiar i [[Evje og Hornnes bygdekor]].Ho er gift med [[Olav Hornnes]]. Dei bur i [[Hornnesvegen 10 (Evje og Hornnes gnr. 15 bnr. 54)|Hornnesvegen 10]], rett sør for [[Hornnes kyrkje]].  


== Kjelder ==
== Kjelder ==

Versjonen frå 14. mars 2018 kl. 20:37

Anne Sofie Opsahl Hornnes er økonomisjef i Evje og Hornnes kommune. Ho er også styreleiar i Setpro og varamedlem til styret i Setesdal Miljø og Gjenvinning.

På fritida er Anne Sofie sterkt engasert i sang. Ho er for tida (2018) leiar i Evje og Hornnes bygdekor.Ho er gift med Olav Hornnes. Dei bur i Hornnesvegen 10, rett sør for Hornnes kyrkje.

Kjelder