Skilnad mellom versjonar av «Staute setesdøler presentert på Facebook april 2020»
Hopp til navigering
Hopp til søk
(+2) |
(utvida lista) |
||
Line 16: | Line 16: | ||
| [[6. april 2020]] || [[Lars Knutson Liestøl]] | | [[6. april 2020]] || [[Lars Knutson Liestøl]] | ||
|- | |- | ||
| [[7. april 2020]] || ? | | [[7. april 2020]] || [[Olav Bjørgum (grafiker)|Olav Bjørgum]] | ||
|- | |||
| [[8. april 2020]] || ? | |||
|- | |||
| [[9. april 2020]] || ? | |||
|- | |||
| [[10. april 2020]] || ? | |||
|- | |||
| [[11. april 2020]] || ? | |||
|- | |||
| [[12. april 2020]] || ? | |||
|- | |||
| [[13. april 2020]] || ? | |||
|- | |||
| [[14. april 2020]] || [[Margit Dale]] | |||
|- | |||
| [[15. april 2020]] || ? | |||
|- | |||
| [[16. april 2020]] || ? | |||
|- | |||
| [[17. april 2020]] || ? | |||
|- | |||
| [[18. april 2020]] || ? | |||
|- | |||
| [[19. april 2020]] || ? | |||
|- | |||
| [[20. april 2020]] || ? | |||
|- | |||
| [[21. april 2020]] || ? | |||
|- | |||
| [[22. april 2020]] || ? | |||
|- | |||
| [[23. april 2020]] || ? | |||
|- | |||
| [[24. april 2020]] || ? | |||
|- | |||
| [[25. april 2020]] || ? | |||
|- | |||
| [[26. april 2020]] || ? | |||
|- | |||
| [[27. april 2020]] || ? | |||
|- | |||
| [[28. april 2020]] || ? | |||
|- | |||
| [[29. april 2020]] || ? | |||
|- | |||
| [[30. april 2020]] || ? | |||
|- | |||
| [[1. mai 2020]] || [[Osmund Faremo]] | |||
|} | |} | ||
Versjonen frå 7. april 2020 kl. 11:59
Staute setesdøler var en samling setesdøler som ble presentert på Facebook i løpet av april 2020.