Øytjønni: Skilnad mellom versjonar

Frå Setesdalswiki
Hopp til navigering Hopp til søk
Geir Daasvatn (diskusjon | bidrag)
s Bilde
Geir Daasvatn (diskusjon | bidrag)
s Språkpuss
 
Line 1: Line 1:
[[Fil:Øytjønni Trydal Bykle 230525 (2)-2.jpg|mini|høgre|Øytjønni [[23. mai 2025]]. Rv-9 t.v. {{Byline|[[Geir Daasvatn]]}}]]
[[Fil:Øytjønni Trydal Bykle 230525 (2)-2.jpg|mini|høgre|Øytjønni [[23. mai 2025]]. Rv-9 t.v. {{Byline|[[Geir Daasvatn]]}}]]
'''Øytjønni''' er eit lite vatn på vestsida av [[Riksveg 9]], rett etter at ein har passert avkøyrsla til [[Trydal]] på veg nordover i [[Bykle]]. Rett etter tjønna er det avkøyrsle til [[Movegen]] som fører fram til [[Moen (Bykle gnr. 17 bnr. 8)|Moen]] og [[Byklestigen]].
'''Øytjønni''' er eit lite vatn på vestsida av [[Riksveg 9]], rett etter at ein har passert avkøyrsla til [[Trydal]] på veg nordover i [[Bykle]]. Like etter tjønna er det avkøyrsle til [[Movegen]] som fører fram til [[Moen (Bykle gnr. 17 bnr. 8)|Moen]] og [[Byklestigen]].


== Kjelder ==
== Kjelder ==

Siste versjonen frå 12. juni 2025 kl. 06:15

Øytjønni 23. mai 2025. Rv-9 t.v.

Øytjønni er eit lite vatn på vestsida av Riksveg 9, rett etter at ein har passert avkøyrsla til Trydal på veg nordover i Bykle. Like etter tjønna er det avkøyrsle til Movegen som fører fram til Moen og Byklestigen.

Kjelder

Kart

Laster kart ...