Espen Mikkelsen: Skilnad mellom versjonar

Frå Setesdalswiki
Hopp til navigering Hopp til søk
Harald Haugland (diskusjon | bidrag)
Espen Mikkelsen
 
Geir Daasvatn (diskusjon | bidrag)
s Lenkefiks Skikroa
 
(6 mellomliggjande versjonar av 3 brukarar er ikkje viste)
Line 1: Line 1:
'''Espen Mikkelsen''' (født 28. oktober 1970 i Kristiansand) vokste opp delvis i [[Kristiansand]] og delvis på [[Hovden]]. Han gikk kokkeskole i Kristiansand og Arendal og utdannet seg til kokk og servitør. Han har hatt diverse jobber som kokk, servitør, kjøkkensjef og hovmester i Kristiansand og på Hovden. Han har også jobbet fire år som kokk på rigg i Nordsjøen.  
{{Person | bilde = Espen Mikkelsen.jpg| bildetekst = | fdag = 28| fmåned = 10| får = 1970| ddag = | dmåned = | dår = |Samtykke=ja}}
'''Espen Mikkelsen''' (født 28. oktober 1970 i Kristiansand) vokste opp delvis i [[Kristiansand]] og delvis på [[Hovden]]. Han gikk kokkeskole i Kristiansand og [[Arendal]] og utdannet seg til kokk og servitør. Han har hatt diverse jobber som kokk, servitør, kjøkkensjef og hovmester i Kristiansand og på Hovden. Han har også jobbet fire år som kokk på rigg i Nordsjøen. For tida jobber han som nestleder på [[Skikroa Hovden]] med kafé bistro og afterski. Masse jobbing i vinterhalvåret og mindre i sommerhalvåret.


Fra 2011 er han medlem av [[Bykle kommunestyre]] for Venstre. Han er leder av [[kontrollutvalet i Bykle]]. Familien og barna kommer først, men han er også interessert i jakt, friluftsliv og sport.  
Fra 2011 er han medlem av [[Bykle kommunestyre]] for Venstre. Han er leder av [[kontrollutvalet i Bykle]]. Familien og barna kommer først, men han er også interessert i jakt, friluftsliv og sport og var leder av [[Bykle jeger og fiskeforening]], men er fra 2013 kasserer.


==Kilder==
==Kilder==

Siste versjonen frå 15. desember 2018 kl. 14:12

Espen Mikkelsen
Født: 28. oktober 1970 (55 år)

Espen Mikkelsen (født 28. oktober 1970 i Kristiansand) vokste opp delvis i Kristiansand og delvis på Hovden. Han gikk kokkeskole i Kristiansand og Arendal og utdannet seg til kokk og servitør. Han har hatt diverse jobber som kokk, servitør, kjøkkensjef og hovmester i Kristiansand og på Hovden. Han har også jobbet fire år som kokk på rigg i Nordsjøen. For tida jobber han som nestleder på Skikroa Hovden med kafé bistro og afterski. Masse jobbing i vinterhalvåret og mindre i sommerhalvåret.

Fra 2011 er han medlem av Bykle kommunestyre for Venstre. Han er leder av kontrollutvalet i Bykle. Familien og barna kommer først, men han er også interessert i jakt, friluftsliv og sport og var leder av Bykle jeger og fiskeforening, men er fra 2013 kasserer.

Kilder