Skilnad mellom versjonar av «Stemninger fra bedehusland»
Hopp til navigering
Hopp til søk
(stemninger) |
(cd1) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
'''Stemninger fra bedehusland''' er en samling på to CD-plater i en boks. Den kom ut på Lynor i 2004 med nr. LYNOR 0406/2 | '''Stemninger fra bedehusland''' er en samling på to CD-plater i en boks. Den kom ut på Lynor i 2004 med nr. LYNOR 0406/2 | ||
== CD1 == | |||
{|class="wikitable" | |||
!Nr.!!Utøver!!Sang!!Tid | |||
|- | |||
|1||[[Anne Karin Kaasa]]||[[Jeg vil synge en sang om Jesus]]||4:12 | |||
|- | |||
|2||[[Gunstein Draugedalen]]||[[De kommer fra øst og vest]]||3:36 | |||
|- | |||
|3||[[Solveig Leithaug Henderson]]||[[Tett ved sida mi går Jesus]]||3:02 | |||
|- | |||
|4||[[Rune Larsen]]||[[Ingen er så trygg i fare]]||2:44 | |||
|- | |||
|5||[[Rolf Listrøm]]||[[Barnatro]]||3:34 | |||
|- | |||
|6||[[Randulf Saunes]]||[[Det er makt i de foldede hender]]||3:11 | |||
|- | |||
|7||[[Hildegunn S. Botn]]||[[Blott en dag]]||3:39 | |||
|- | |||
|8||[[Mons Leidvin Takle]]||[[Som en herlig guddomskilde]]||2:09 | |||
|- | |||
|9||[[Jon Petter Nordbø]] & [[Arnfinn Nordbø]]||[[Jeg vil prise min gjenløser]]||6:27 | |||
|- | |||
|10||[[Arne Aano]] & [[Wiggo Roksvåg]]||[[Ensom pilegrim]]||3:58 | |||
|- | |||
|11||[[Sødalstrioen]]||[[Bønnens makt]]||2:46 | |||
|- | |||
|12||[[Marit og Irene]]||[[I Herrens händer]]||3:59 | |||
|- | |||
|13||[[Gerhard Fjelde]]||[[Jeg har valgt å gjøre delskap]]||4:36 | |||
|- | |||
|14||[[Flekkerøyguttene]]||[[Ut å fiske]]||3:45 | |||
|- | |||
|15||[[Tore Løkjel]]||[[Som när et barn kommer hem]]||3:37 | |||
|} | |||
Siste versjonen frå 1. februar 2022 kl. 09:15
Stemninger fra bedehusland er en samling på to CD-plater i en boks. Den kom ut på Lynor i 2004 med nr. LYNOR 0406/2
CD1
Nr. | Utøver | Sang | Tid |
---|---|---|---|
1 | Anne Karin Kaasa | Jeg vil synge en sang om Jesus | 4:12 |
2 | Gunstein Draugedalen | De kommer fra øst og vest | 3:36 |
3 | Solveig Leithaug Henderson | Tett ved sida mi går Jesus | 3:02 |
4 | Rune Larsen | Ingen er så trygg i fare | 2:44 |
5 | Rolf Listrøm | Barnatro | 3:34 |
6 | Randulf Saunes | Det er makt i de foldede hender | 3:11 |
7 | Hildegunn S. Botn | Blott en dag | 3:39 |
8 | Mons Leidvin Takle | Som en herlig guddomskilde | 2:09 |
9 | Jon Petter Nordbø & Arnfinn Nordbø | Jeg vil prise min gjenløser | 6:27 |
10 | Arne Aano & Wiggo Roksvåg | Ensom pilegrim | 3:58 |
11 | Sødalstrioen | Bønnens makt | 2:46 |
12 | Marit og Irene | I Herrens händer | 3:59 |
13 | Gerhard Fjelde | Jeg har valgt å gjøre delskap | 4:36 |
14 | Flekkerøyguttene | Ut å fiske | 3:45 |
15 | Tore Løkjel | Som när et barn kommer hem | 3:37 |
CD2
Nr. | Utøver | Sang | Tid |
---|---|---|---|
1 | SKRUK | Navnet Jesus | 4:30 |
2 | Marianne Juvik Sæbø | O store Gud | 4:05 |
3 | 5 Staute | O Jesus åpne du mitt øye | 3:35 |
4 | Per Juvang | Som en pilegrim | 3:20 |
5 | Juniorguttene Fra Flekkerøy | Frelst og lykkelig | 2:12 |
6 | Arvid Wangberg | I det fjerne jeg skuer | 3:06 |
7 | Målfrid Vestvik | Stor er din trofasthet | 5:42 |
8 | Per Kjetil Farstad | Hvilken venn vi har i Jesus (Instrumental) | 2:45 |
9 | Minikoret | Bred dina vida vingar | 3:43 |
10 | Odd Dubland | Å være din | 3:58 |
11 | Gerhard Fjelde | Det er jubel og fryd | 3:46 |
12 | Lage Wedin & Rolf Listrøm | Det stunder mot natten | 2:53 |
13 | Sverre Moe | Jeg er i Herrens hender | 3:53 |
14 | Grimstad Kammerkor & Gunstein Draugedalen | Hjemme i himlen | 4:24 |
15 | Edy Mihaescu | Vår Gud skal ha æren (Instrumental) | 3:21 |