Skilnad mellom versjonar av «Staute setesdøler presentert på Facebook april 2020»
Hopp til navigering
Hopp til søk
(kat) |
(+2) |
||
Line 12: | Line 12: | ||
| [[4. april 2020]] || [[Leonhard Jansen]] | | [[4. april 2020]] || [[Leonhard Jansen]] | ||
|- | |- | ||
| [[5. april 2020]] || - | | [[5. april 2020]] || [[Ragnhild Bjåen]] | ||
|- | |||
| [[6. april 2020]] || [[Lars Knutson Liestøl]] | |||
|- | |||
| [[7. april 2020]] || ? | |||
|} | |} | ||
Versjonen frå 6. april 2020 kl. 13:11
Staute setesdøler var en samling setesdøler som ble presentert på Facebook i løpet av april 2020.
Dato | Setesdøl |
---|---|
1. april 2020 | - |
2. april 2020 | Jørgen Løvland |
3. april 2020 | Birgit Rike Lund |
4. april 2020 | Leonhard Jansen |
5. april 2020 | Ragnhild Bjåen |
6. april 2020 | Lars Knutson Liestøl |
7. april 2020 | ? |