Ronny Reigstad: Skilnad mellom versjonar
Hopp til navigering
Hopp til søk
s tegnsetting rettet |
Føyd til fødselsår |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
'''Ronny Reigstad''' vokste opp på [[Tveit i Hornnes]]. Foreldrene er [[Olga Reigstad]] (født Abusdal) og [[Atle Reigstad]]. Ronny spilte fotball på aldersbestemte lag i mange år | '''Ronny Reigstad''' er født i 1975. Han vokste opp på [[Tveit i Hornnes]]. Foreldrene er [[Olga Reigstad]] (født Abusdal) og [[Atle Reigstad]]. | ||
Ronny spilte fotball på aldersbestemte lag og A-laget i Otra IL i mange år, og han var leder i [[fotballgruppa]] i Otra IL i 1997. I dag har han stiftet familie og bor i Søgne. | |||
{{DEFAULTSORT:Reigstad, Ronny}} | {{DEFAULTSORT:Reigstad, Ronny}} | ||
[[Kategori:Personer fra Evje og Hornnes kommune]] | [[Kategori:Personer fra Evje og Hornnes kommune]] | ||
[[Kategori:Otra IL]] | [[Kategori:Otra IL]] | ||
Versjonen frå 25. september 2014 kl. 20:05
Ronny Reigstad er født i 1975. Han vokste opp på Tveit i Hornnes. Foreldrene er Olga Reigstad (født Abusdal) og Atle Reigstad.
Ronny spilte fotball på aldersbestemte lag og A-laget i Otra IL i mange år, og han var leder i fotballgruppa i Otra IL i 1997. I dag har han stiftet familie og bor i Søgne.