Hopp til innhald

Hovdenfjøla: Skilnad mellom versjonar

Frå Setesdalswiki
Harald Haugland (diskusjon | bidrag)
Hovdenfjøla
 
Harald Haugland (diskusjon | bidrag)
bilde
 
(Éin mellomversjon av den same brukaren er ikkje vist)
Line 1: Line 1:
'''Hovdenfjøla''' er ein rett på menykartet til [[Fjols til Fjells]]. Det er ein spekemat-tallerken med mykje snadder frå [[Fjellgarden Hovden]], mellom anna spekeskinke, fenalår, breivesnabben og kaldåssnabben.
[[Fil:Hovdenfjøla.jpg|thumb|]]
'''Hovdenfjøla''' er ein rett på menykartet til [[Fjols til Fjells]]. Det er ein spekemat-tallerken med mykje snadder frå [[Fjellgarden Hovden]], mellom anna spekeskinke, fenalår, breivesnabben og kaldåssnabben. Med tyttebær, dressing, [[Setesdalssmør]] og ferskt og saftig brød.  


== Kjelde ==
== Kjelde ==

Siste versjonen frå 15. juni 2020 kl. 20:58

Hovdenfjøla er ein rett på menykartet til Fjols til Fjells. Det er ein spekemat-tallerken med mykje snadder frå Fjellgarden Hovden, mellom anna spekeskinke, fenalår, breivesnabben og kaldåssnabben. Med tyttebær, dressing, Setesdalssmør og ferskt og saftig brød.

Kjelde