Inger Aamli: Skilnad mellom versjonar

Frå Setesdalswiki
Hopp til navigering Hopp til søk
Harald Haugland (diskusjon | bidrag)
ein start
 
Helland (diskusjon | bidrag)
sInkje endringssamandrag
 
(Éin mellomliggjande versjon av éin annan brukar er ikkje vist)
Line 1: Line 1:
'''Inger Aamli''' (fødd 14. oktober 1958) er frisør i Valle. Ho har eigen frisørsalong som heiter [[Aamli klipperi]]. Ho var ferdig utdanna frisør i 1980 og har drive salong i Valle sidan 1982.
{{Person | bilde = | bildetekst = | fdag = 14| fmåned = 10| får = 1958| ddag = | dmåned = | dår = }}
'''Inger Aamli''' (fødd 14. oktober 1958) er frisør i [[Valle]]. Ho har eigen frisørsalong som heiter [[Aamli klipperi]]. Ho var ferdig utdanna frisør i 1980 og har drive salong i Valle sidan 1982. Inger Aamli har vore aktiv i Valle Folkeakademi og viktig i arbeidet med å organisere [[Kulturveka i Valle]] heilt frå starten.
 
{{DEFAULTSORT:Åmli, Inger}}
[[Kategori:Personer fra Valle kommune]]
[[Kategori:Fødsler i 1958]]

Siste versjonen frå 2. september 2014 kl. 21:00

Inger Aamli
Født: 14. oktober 1958 (67 år)

Inger Aamli (fødd 14. oktober 1958) er frisør i Valle. Ho har eigen frisørsalong som heiter Aamli klipperi. Ho var ferdig utdanna frisør i 1980 og har drive salong i Valle sidan 1982. Inger Aamli har vore aktiv i Valle Folkeakademi og viktig i arbeidet med å organisere Kulturveka i Valle heilt frå starten.