Yngvar Halvorsen: Skilnad mellom versjonar
Hopp til navigering
Hopp til søk
Yngvar Halvorsen |
personmal |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
{{Person | bilde = | bildetekst = | fdag = | fmåned = | får =1985 | ddag = | dmåned = | dår = }} | |||
'''Yngvar Martin Halvorsen''' (født 1985) er breakdanser og predikant. Han vokste opp i Mali som sønn til misjonærene Hilde og Alf Halvorsen. Der fikk han dansingen inn fra han var liten, og under en Skjærgårdsfestival begynte han å danse selv. Han er med i KingWingsCrew og har deltatt i «So You Think You Can Dance?» | '''Yngvar Martin Halvorsen''' (født 1985) er breakdanser og predikant. Han vokste opp i Mali som sønn til misjonærene Hilde og Alf Halvorsen. Der fikk han dansingen inn fra han var liten, og under en Skjærgårdsfestival begynte han å danse selv. Han er med i KingWingsCrew og har deltatt i «So You Think You Can Dance?» | ||
Siste versjonen frå 4. oktober 2014 kl. 16:02
| Yngvar Halvorsen | ||
|---|---|---|
| Født: | 1985 (alder 40–41) | |
Yngvar Martin Halvorsen (født 1985) er breakdanser og predikant. Han vokste opp i Mali som sønn til misjonærene Hilde og Alf Halvorsen. Der fikk han dansingen inn fra han var liten, og under en Skjærgårdsfestival begynte han å danse selv. Han er med i KingWingsCrew og har deltatt i «So You Think You Can Dance?»
Fredag 26. april 2013 hadde han andakt under en KRIK-messe i Evje kyrkje, og senere på kvelden ledet han dansekurs i Otrahallen i KRIK-regi der.