Ove Gundersen: Skilnad mellom versjonar

Frå Setesdalswiki
Hopp til navigering Hopp til søk
Harald Haugland (diskusjon | bidrag)
kat
Helland (diskusjon | bidrag)
s Personmal
Line 1: Line 1:
'''Ove Gundersen''' (født 1955) bor i Froland og jobber som politi i Arendal. Han stod på 4. plass på [[Aust-Agder Kristelig Folkepartis liste til Stortingsvalget 2009]]. Han er også fylkesleder i Aust-Agder KrF. Han er også kommunestyrerepresentat for Froland KrF, hvor han ble valgt inn første gang i 1999. I perioden 2003 til 2006 var han varaordfører i Froland.  Han er en av lederne i Froland Misjonskirke.  
{{Person | bilde = | bildetekst = | fdag = | fmåned = | får = 1955| ddag = | dmåned = | dår = | skjulfødselsdag = }}'''Ove Gundersen''' (født 1955) bor i Froland og jobber som politi i Arendal. Han stod på 4. plass på [[Aust-Agder Kristelig Folkepartis liste til Stortingsvalget 2009]]. Han er også fylkesleder i Aust-Agder KrF. Han er også kommunestyrerepresentat for Froland KrF, hvor han ble valgt inn første gang i 1999. I perioden 2003 til 2006 var han varaordfører i Froland.  Han er en av lederne i Froland Misjonskirke.  


==Eksterne lenker==
==Eksterne lenker==

Versjonen frå 5. oktober 2014 kl. 17:54

Ove Gundersen
Født: 1955 (alder 70–71)

Ove Gundersen (født 1955) bor i Froland og jobber som politi i Arendal. Han stod på 4. plass på Aust-Agder Kristelig Folkepartis liste til Stortingsvalget 2009. Han er også fylkesleder i Aust-Agder KrF. Han er også kommunestyrerepresentat for Froland KrF, hvor han ble valgt inn første gang i 1999. I perioden 2003 til 2006 var han varaordfører i Froland. Han er en av lederne i Froland Misjonskirke.

Eksterne lenker