Ben Chen: Skilnad mellom versjonar

Frå Setesdalswiki
Hopp til navigering Hopp til søk
Harald Haugland (diskusjon | bidrag)
lenke
Inkje endringssamandrag
Line 1: Line 1:
[[Fil:Ben Chen og Birgit Attestog 2011.jpg|thumb|Ben Chen og rektor Birgit Attestog]]
[[Fil:Ben Chen og Birgit Attestog 2011.jpg|thumb|Ben Chen og rektor Birgit Attestog]]
'''Ben Chen''' (født 1993) er fra [[Evje]] og går på [[Setesdal vidaregåande skule avdeling Hornnes]]. Han deltok i 2011 i kvalifisering til kjemi-olympiaden og ble beste deltaker fra Aust-Agder og nr. 3 i Norge totalt. [[Kåre Georg Håland]] er læreren hans i kjemi og rektor [[Birgit Attestog]] overrakte Ben Chen diplom for innsatsen under juleavslutningen på skolen i desember 2011. Ben Chen jobber deltid på [[Dragon Inn]] på Evje.
'''Ben Chen''' (født 1993) er fra [[Evje]] og går på [[Setesdal vidaregåande skule avdeling Hornnes]]. Han deltok i 2011 i kvalifisering til kjemi-olympiaden og ble beste deltaker fra Aust-Agder og nr. 3 i Norge totalt. [[Kåre Georg Håland]] er læreren hans i kjemi og rektor [[Birgit Attestog]] overrakte Ben Chen diplom for innsatsen i Kjemi-OL under juleavslutningen på skolen i desember 2011. I sammenheng med Kjemi-OL ble Ben Chen også trukket ut til å være med på [[Berzeliusdagarna]] i Stockholm 3.-4. februar 2012. Han reiste sammen med [[Anders Bergheim Holvik]], [[Anne Marte Næss]] og [[Oda Lauten]] som også var blant de femti beste i Kjemi-OL. Ben Chen jobber deltid på [[Dragon Inn]] på Evje.


==Kilde==
==Kilde==

Versjonen frå 1. mars 2012 kl. 23:08

Ben Chen og rektor Birgit Attestog

Ben Chen (født 1993) er fra Evje og går på Setesdal vidaregåande skule avdeling Hornnes. Han deltok i 2011 i kvalifisering til kjemi-olympiaden og ble beste deltaker fra Aust-Agder og nr. 3 i Norge totalt. Kåre Georg Håland er læreren hans i kjemi og rektor Birgit Attestog overrakte Ben Chen diplom for innsatsen i Kjemi-OL under juleavslutningen på skolen i desember 2011. I sammenheng med Kjemi-OL ble Ben Chen også trukket ut til å være med på Berzeliusdagarna i Stockholm 3.-4. februar 2012. Han reiste sammen med Anders Bergheim Holvik, Anne Marte Næss og Oda Lauten som også var blant de femti beste i Kjemi-OL. Ben Chen jobber deltid på Dragon Inn på Evje.

Kilde