Jan Helge Skaar: Skilnad mellom versjonar

Frå Setesdalswiki
Hopp til navigering Hopp til søk
Harald Haugland (diskusjon | bidrag)
khsang
Harald Haugland (diskusjon | bidrag)
Var
 
Line 1: Line 1:
{{Person | bilde = | bildetekst = | fdag =23 | fmåned =6 | får = 1951| ddag = | dmåned = | dår = }}
{{Person | bilde = | bildetekst = | fdag =23 | fmåned =6 | får = 1951| ddag = | dmåned = | dår = }}
'''Jan Helge Skaar''' (født 23. juni 1951) er rådgiver på Grim skole i [[Kristiansand]]. Han er en aktiv korsanger og synger 2. tenor i mannskoret Gaasehud. I tillegg er han dirigent for Kristiansand Haandverker Sangforening, som er Norges nest eldste fremdeles aktive sangkor.
'''Jan Helge Skaar''' (født 23. juni 1951) var rådgiver på Grim skole i [[Kristiansand]]. Han er en aktiv korsanger og synger 2. tenor i mannskoret Gaasehud. I tillegg er han dirigent for Kristiansand Haandverker Sangforening, som er Norges nest eldste fremdeles aktive sangkor.


==Kilde==
==Kilde==

Siste versjonen frå 2. november 2018 kl. 22:42

Jan Helge Skaar
Født: 23. juni 1951 (74 år)

Jan Helge Skaar (født 23. juni 1951) var rådgiver på Grim skole i Kristiansand. Han er en aktiv korsanger og synger 2. tenor i mannskoret Gaasehud. I tillegg er han dirigent for Kristiansand Haandverker Sangforening, som er Norges nest eldste fremdeles aktive sangkor.

Kilde

  • Facebooksida hans

Eksterne lenker