Solvor Kleggetveit: Skilnad mellom versjonar
Hopp til navigering
Hopp til søk
Solvor Kleggetveit |
s Personmal |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
'''Solvor Kleggetveit''' (fødd 1990) er byggeleiar i Statens vegvesen. Ho er for tida byggeleiar for den nye trasèen på [[Riksveg 9 Skomedal]]. Ho er busett i [[Eiken]] i [[Hægebostad]]. | {{Person | bilde = | bildetekst = | fdag = | fmåned = | får = 1990 | ddag = | dmåned = | dår = }}'''Solvor Kleggetveit''' (fødd 1990) er byggeleiar i Statens vegvesen. Ho er for tida byggeleiar for den nye trasèen på [[Riksveg 9 Skomedal]]. Ho er busett i [[Eiken]] i [[Hægebostad]]. | ||
Solvor gjekk på [[Setesdal vidaregåande skule, avdeling Hornnes]]. Ho var ferdig utdanna bygningsingeniør ved Universitetet i Agder i 2014. Ved sida av arbeidet studerer ho til sivilingeniør. På fritida har ho vore ein aktiv deltakar i turrenn i langrenn. | Solvor gjekk på [[Setesdal vidaregåande skule, avdeling Hornnes]]. Ho var ferdig utdanna bygningsingeniør ved Universitetet i Agder i 2014. Ved sida av arbeidet studerer ho til sivilingeniør. På fritida har ho vore ein aktiv deltakar i turrenn i langrenn. | ||
Versjonen frå 30. desember 2016 kl. 09:49
| Solvor Kleggetveit | ||
|---|---|---|
| Født: | 1990 (alder 35–36) | |
Solvor Kleggetveit (fødd 1990) er byggeleiar i Statens vegvesen. Ho er for tida byggeleiar for den nye trasèen på Riksveg 9 Skomedal. Ho er busett i Eiken i Hægebostad.
Solvor gjekk på Setesdal vidaregåande skule, avdeling Hornnes. Ho var ferdig utdanna bygningsingeniør ved Universitetet i Agder i 2014. Ved sida av arbeidet studerer ho til sivilingeniør. På fritida har ho vore ein aktiv deltakar i turrenn i langrenn.
Kjelder
- Johs. Bjørkeli, Hun er den nye anleggsbasen på Skomedal, artikkel i Fædrelandsvennen 30. desember 2016, side 21
- Oversyn over deltaking i turrenn i langrenn hos XCranking